Vrať se do hrobu! DVD 0 recenzií
Víťa Jakoubek (Milan Steindler) je tridsaťročný sociológ a otec dvoch detí. V rámci prieskumu o hodnotovom systéme maturantov sa Víťa vracia späť do stredoškolských... Celý popis
3,8 €
Doprava 3,89 €, Na sklade
Garantovaný nákup z FilmNaDVD.sk. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
Vrať se do hrobu! DVD
Odporúčané ponuky (2) Vrať se do hrobu! DVD 97% (2 906×)Na sklade 2 ocenenie
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verzia) - DVD
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verzia) - DVD
98% (28 402×)Do týždňa 2 ocenenie
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verze) - Milan Šteindler
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verze) - Milan Šteindler
Najlacnejšie ponuky (3) Vrať se do hrobu! DVD 96% (14 673×)Na sklade 2 ocenenie
Vrať se do hrobu! (remasterovaná verze) DVD
Vrať se do hrobu! (remasterovaná verze) DVD
100% (220×)Na sklade 1 ocenenie
Vrať se do hrobu! - DVD (remasterovaná verze)
Vrať se do hrobu! - DVD (remasterovaná verze)
92% (104×)Do 2 týždňov 1 ocenenie
Vrať se do hrobu! DVD
Vrať se do hrobu! DVD
Recenzie (0) Vrať se do hrobu! DVD Hodnotenia produktu Vrať se do hrobu! DVD
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Víťa Jakoubek (Milan Steindler) je tridsaťročný sociológ a otec dvoch detí. V rámci prieskumu o hodnotovom systéme maturantov sa Víťa vracia späť do stredoškolských lavíc.
97% (2 906×)Na sklade 2 ocenenie
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verzia) - DVD
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verzia) - DVD
98% (28 402×)Do týždňa 2 ocenenie
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verze) - Milan Šteindler
Vrať se do hrobu! (Remasterovaná verze) - Milan Šteindler
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa Vrať se do hrobu! DVD
{"Obľúbené kategórie":[["Gymnastické kruhy","https://gymnasticke-kruhy.heureka.sk/"],["Krajčírske metre","https://krajcirske-metre.heureka.sk/"],["Aku nožnice na živý plot","https://noznice-na-zivy-plot.heureka.sk/f:12338:118595/"],["Lampióny","https://lampiony.heureka.sk/"],["Bundy na motorku","https://bundy-na-motocykel.heureka.sk/"],["Skladové regály konzolové","https://regalove-zostavy.heureka.sk/f:32074:30467375/"],["Sady s obliečkami do postieľok s mantinelom","https://sady-s-oblieckami-do-postielok.heureka.sk/f:28721:1/"],["LEGO® Technic™ 2024","https://stavebnice-lego.heureka.sk/f:6125:30622211;30745:2024/"],["Balančné kolieska","https://cyklisticke-prislusenstvo.heureka.sk/f:13228:514830/"],["Pánske slnečné okuliare Polaroid","https://slnecne-okuliare.heureka.sk/f:11272:124142;11273:8201375/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať odpudzovač zvierat?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-odpudzovac-zvierat-c2518-19782/"],["Ako vybrať oceľové trúbky a tvarovky?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-ocelove-trubky-a-tvarovky-c3632-20243/"],["Ako vybrať uterák?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-uterak-c1608-19617/"]],"Vybrané produkty":[["Maxima 08410200","https://nohy-tycove-mixery.heureka.sk/maxima-08410200/"],["Metabo ASA1202/ASR2025","https://hadice-vysavac.heureka.sk/metabo-asa1202-asr2025/"],["Bail Judo kimono PROFI","https://kimona-judo.heureka.sk/bail-judo-kimono-profi/"],["Dr. Oetker Ristorante Pizza Salame Gluten Free 315 g","https://mrazene-pizze.heureka.sk/dr-oetker-ristorante-pizza-salame-gluten-free-315-g/"],["Vaquer Náhradná náplň do aróma difuzéra TALCO 125 ml","https://prislusenstvo-pre-aroma-difuzery.heureka.sk/vaquer-nahradna-napln-do-aroma-difuzera-talco-125-ml/"],["Visible Dust EZ Plus Kit Sensor Clean 1.6","https://cistenie-pre-fotoaparaty.heureka.sk/visible-dust-ez-plus-kit-sensor-clean-1_6/"],["Habotest HT603","https://expozimetre.heureka.sk/habotest-ht603/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}