Pán prstenů kolekce DVD

• , zakúpené v Niagara

• Dobra cena :)
    • Rýchle dodanie :)
    • Dobrá komunikacia :)
    • Dostal som ako darček film ako bolo povedané :)

Tento produkt odporúčam a cena je výhodna :)

• , zakúpené v Gorila.sk

• radosť pre malého potomka

Produkt som objednala cielene,objednávka bola vybavená rýchle,urobila som radosť.

Distribútor
Magicbox
Jazyk
český 5.1, anglický 5.1

PÁN PRSTENŮ: SPOLEČENSTVO PRSTENU

Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho p

• , zakúpené v Niagara

• Dobra cena :)
    • Rýchle dodanie :)
    • Dobrá komunikacia :)
    • Dostal som ako darček film ako bolo povedané :)

Tento produkt odporúčam a cena je výhodna :)

• , zakúpené v Gorila.sk

• radosť pre malého potomka