Kolekcia James Bond BD

• Pripravené na doplnenie filmu Spectre
    • Pekné balenie
    • Až príliš minimalistické balenie
    • Balenie 10+10+3 bez akéhokoľvek popisu či farebného obalu
    • Chýba bonusový disk (aspoň DVD) - ten je ale v Premium verzii, ktorá je o 40€ drahšia

Som fanúšikom Bondoviek. Táto séria na blu-ray je pre mňa jednoznačne povinnosť. cena už nie je taká vysoká ako bola zo začiatku a tak som šiel do toho. na prvý pohľad ide o veľmi minimalistické balenie. Po rozbalení ma zaskočilo že balenie nieje minimalistické len na vonok, ale aj vo vnútri. Biele obaly len s popisom rokov v ktorých jednotlivé Bondovky boli natočené a zoznamom je predsa len trochu málo. V krabičke sú celkom 3 plastové obaly. Prvé dva obsahujú po 10 diskov s filmami, tretí obsahuje posledné 3 časti a miesto pripravené na film Spectre, vyplnené kartónovým diskom. Prečo? lebo v čase keď vyšla táto kolekcia tak film Spectre ešte len premiéroval v kinách. Je to pekná možnosť doplnenia série. Za súčasnú cenu veľmi dobrá kúpa.

Distribútor
???
Jazyk
český 5.1, anglický DTS-HD Master Audio 5.1
Rok vydania
2015

Kolekce obsahuje: 01. Dr. No (1962 - Sean Connery) 02. Srdečné pozdravy z Ruska (1963 - Sean Connery) 03. Goldfinger (196

• pekna kolekcia pre fandov 007

• Až príliš minimalistické balenie
    • Balenie 10+10+3 bez akéhokoľvek popisu či farebného obalu

• , zakúpené v Brloh

• James Bond
    • Chyba zatiaľ posledny film SPECTRE, ale je tam voľne miesto na jeho uloženie. Len ho treba dokúpiť extra.
  • , zakúpené v TPD.sk

TOP