Emma - tajomstvo mojej línie DVD

Rok vydania
2010

• , zakúpené v Gorila.sk

• všetko

Tento produkt som už mala,ale stratila som ho a keďže sa podľa neho dobre cvičí, našla som ho vo vašej ponuke, tak som si ho objednala, aby sa náhodou nevypredal.

Distribútor
Bontonfilm
Jazyk
slovenský 2.0
Typ
film
Rok vydania
2010

Nemáte chuť predvádzať sa vo fitku? Neveríte „zaručene zázračne fungujúcim“ ťažkým posilňovacím strojom? Aj vy však chcete byť za 6 týždňov ľahšia o 6 kg? Áno aj to sa dá. Doma, pred televízorom. S DVD Emma: Tajomstvo mojej línie, ktoré už túto jeseň príde na náš trh. Emma Tekelyová bude s Vami cvičiť 6- týždňový fitness program pre ženy každého veku, vhodné aj pre začiatočníkov. Zostavy na DVD predcvičujú skutočné odborníčky a autorky zostáv v jednom.

Učiteľka tanca Yvonne Čižmárová pripravila dve zostavy:

Pozdrav slnku – strečingovú zostavu na princípoch jogy, ktorá naladí vašu myseľ na cvičenie, hoci ste už dávno necvičili.

Malý Bolivúd – 15 minútovú zostavu, ktorá v tanečnom rytme pomôže vrátiť telu kondíciu.

Kondičná trénerka Zuzana Bezáková má pre vás ďalšie dve cvičenia:

Späť do formy – 20 minútová zostava, vďaka ktorej si sformujete príťažlivú postavu.

Víkendová zostava – cvičenie, ktoré napomôže vrátiť vášmu telu vysnívané krivky a nebude to trvať celú večnosť. Postačí 23 minút investovaných do seba.

DVD je priam nabité jedinečnými bonusmi: nájdete medzi nimi interaktívne menu a priamy výber cvičebných zostáv a bonusový cvik, ale aj krátky film o autorkách či fotografie z nakrúcania.

DVD nesľubuje zázraky. Je fantastickým motivátorom pre všetky dámy, ktoré túžia udržať sa vo forme.

Bývalá modelka, úspešná moderátorka a autorka kníh pre ženy už čosi o ženách vie a nehanbí sa priznať svoj vek i potrebu strať sa o seba, keď vraví: „Superštíhle ženy sú Marťanky, ktorých pobyt na Zemi nie je zatiaľ objasnený. My ostatné si musíme svoju štíhlu líniu zaslúžiť.“

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Gorila.sk