Recenzie Chatrč DVD

Overené recenzie Chatrč DVD

hasky

Pridané: včera, 10:14

Zakúpený v Gorila.sk

• Film, ktorý vedie ľudí k premýšľaniu. Nie je to hollywoodsky brak. Čítal som knihu viackrát a obohatila môj vzťah s Bohom ako Otcom a porozumenie tomu čo Ježiš pre mňa, namiesto mňa spravil. Kniha ani film nie je Biblia - Božie slovo, nemôžem to brať ako totálnu pravdu, ale môže pomôcť vidieť veci, situácie, bolesť,... inak. Môže pomôcť človeku odnáboženštiť svoj život. Rozumieť, že Boh nedáva choroby, nešťastia,...., že to nie je o pravidlách, zákonoch, ale o osobnom vzťahu s Otcom skrze osobnú vieru v Ježiša ako prostredníka a Pána.Človek si môže uvedomiť, že jeho oči, rozum, pocity nestačia a nedokážu posúdiť správnosť a nesprávnosť toho čo sa deje v živote. Je to o hlbokom presvedčení, že Boh je dobrý Otec a tak ako deti rodičov ľudí nie vždy rozumejú čo od nich chcú rodičia, tak aj človek môže v hlbokej dôvere na základe toho, že Boh človeka nekonečne miluje, (Ježiš sa za neho obetoval), vyznávať:" Nerozumiem Otče, ale verím Ti, že si so mnou a máš ma v rukách. Chceš pre mňa to najlepšie lebo si dobrý a lepší, spravodlivejší, múdrejší,.... ako ja!" Nech aj tento film pomôže ľuďom sa otvoriť a odovzdať svoj život Ježišovi ako Pánovi, Záchrancovi, ako tomu, ktorý je jediným prostredníkom medzi človekom a Bohom a v Kom je skrytý squellý život už tu na Zemi i po smrti. S Ním je všetko možné. Ježiš žije.

Lucia

Pridané: 7. novembra 2017

Zakúpený v Gorila.sk

Oplati sa vidiet, zmeni to pohlat na Vas zivot.

AM

Pridané: 16. októbra 2017

Zakúpený v Gorila.sk

Bola som zvedavá , knihu som už prečítala